Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Customer Development Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-06-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NESTLÉ POLSKA S.A
    ODDZIAŁ NESTLÉ WATERS

    Producent wody butelkowanej, posiadający w swoim portfolio marki
    Nałęczowianka, Nestlé Pure Life, San Pellegrino, Acqua Panna i Perrier

    poszukuje kandydatów/tki na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    • kompleksowa współpraca z kluczowymi klientami sieciowymi, w tym odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży;
    • nadzór nad działaniami promocyjnymi oraz analiza rozwoju określonych kategorii u przypisanych klientów;
    • współpraca z działem sprzedaży terenowej w zakresie promocji oraz zapewnianie standardów merchandisingu;
    • zarządzanie rachunkiem wyników przypisanych klientów oraz odpowiedzialność za generowanie określonego zysku ze sprzedaży;
    • prowadzanie negocjacji handlowych w zakresie rocznych kontraktów handlowych i promocyjnych.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenie min. 2 lata w dziale sprzedaży w branży FMCG we współpracy z sieciami międzynarodowymi;
    • dobra znajomość kanału sprzedaży (sieci międzynarodowe) – warunek konieczny;
    • wykształcenie wyższe;
    • dobra znajomość języka angielskiego;
    • wysokie zdolności analityczne i umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych z klientami;
    • orientacja na wyniki;
    • efektywne planowanie i określanie priorytetów;
    • ważne prawo jazdy kat B.

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku www.nestle-waters.com;
    • pracę ze znanymi i lubianymi przez konsumentów markami - Nałęczowianka, Nestlé Pure Life, San Pellegrino, Acqua Panna & Perrier;
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • możliwość rozwoju zawodowego;
    • system premiowy;
    • atrakcyjny pakiet socjalny.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.