Oferta pracy

Customer Experience Manager

HR Level Up

HR Level Up

Aleja Katowicka 215

Młochów (pow. pruszkowski)

Rekrutujemy dla

Mamy przyjemność współpracować z jedną ze spółek dużej międzynarodowej firmy z branży automotive.

Nasz klient to lider na rynku producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych. Jest jedną z najlepiej znanych i najbardziej szanowanych marek na świecie, stanowi uosobienie najważniejszych wartości — jakości, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko naturalne.

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie i wdrażanie innowacyjnych procesów obsługi klienta obejmujących sprzedaż maszyn, usług i rozwiązań mających na celu wysoki poziom satysfakcji klienta

  • Współtworzenie strategii w obszarze obsługi klienta

  • Współtworzenie i koordynowanie wdrażania nowoczesnych narzędzi informatycznych wspomagających pracę firmy w tym obsługę klienta, a także zapewnienie jak najlepszego ich wykorzystania w organizacji (np. customer portal).

  • Inicjowanie i koordynowanie wprowadzania nowych rozwiązań w ww. obszarach (np. lead handling center, standardy obsługi klienta, segmentacja klientów)

  • Odpowiedzialność za obszar badania i rozwijanie satysfakcji klienta (CSS, COS, reklamacje) oraz proponowanie działań rozwojowych w tym obszarze

  • Prowadzenie dedykowanych projektów realizowanych w ww. obszarach

Wymagania pracodawcy

  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami w obszarze zarzadzania współpracą z klientami

  • Praktyczne doświadczenie w ramach Business Intelligence & Customer Experience

  • Bardzo dobrze rozwinięte kompetencje interpersonalne

  • Język angielski poziomi minimum B2

  • Bardzo dobra umiejętność rozwiązywania problemów i negocjowania rozwiązań

  • Samodzielność w działaniu i zdolność organizacji pracy własnej

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Umiejętność pracy w warunkach szybko zmieniających się priorytetów

  • Doświadczenie w pracy w strukturze macierzowej

Pracodawca oferuje

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy + premii rocznej

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej, kartę sportową, ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

HR Level Up

HR Level Up to zaufany partner wielu polskich oraz międzynarodowych firm w zakresie doradztwa personalnego. Świadczymy usługi doradztwa strategicznego w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Przewiń do profilu firmy