Oferta pracy

Customer Experience & Marketing Specialist

Billennium S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne zarządzanie projektami cyfrowymi,

  • Współpraca z zewnętrznymi podwykonawcami,

  • Budowanie relacji z wewnętrznymi interesariuszami Billennium

  • Wspieranie zespołu w prowadzonych projektach

  • Projektowanie doświadczeń klientów w oparciu o wyniki badań

Nasze wymagania

  • Znajomość środowiska i narzędzi cyfrowych (przynajmniej 3 doświadczenie w projektach social media, współpracy z media plannerem, serwisach internetowych, kampaniach leadowych)

  • Dobra znajomość języka angielskiego (nasze zespoły są wielokulturowe)

  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i budowania relacji

  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów oraz doświadczenia w zarządzaniu projektami

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Empatia i otwartość na zmiany

To oferujemy

  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

  • Stabilne, stałe zatrudnienie w oparciu o wybraną przez Ciebie formę umowy (UoP/B2B)

  • Szkolenia wstępne

  • Realna możliwość rozwoju w kierunku lidera zespołu programistów lub lidera technologicznego

  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport

  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego

  • Wyjątkowe imprezy firmowe oraz wyjścia integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Billennium S.A.

Billennium - polska firma IT, która od ponad 17 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w zakresie outsourcingu.

Realizujemy projekty i usługi informatyczne w Polsce, a także w Stanach Zjednoczonych i Azji. Obecnie zatrudniamy ponad 1200 specjalistów w zakresie nowoczesnych rozwiązań wspomagających biznes. Posiadamy 9 oddziałów w Polsce i 2 za granicą - biura w Indiach (Pune) i Malezji (Kuala Lumpur).

Przewiń do profilu firmy