Logo Pracuj.pl

Asystent w dziale Customer Experience z językiem niemieckim

GDSIT POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

GDSIT POLSKA sp. z o.o.

Pocieszka 3

Kielce

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientem B2B, B2C w języku niemieckim
  • Research rynku
  • Support przy kampaniach marketingowych w social media
  • Spotkania z zespolem w Kielcach i on-line z kadra zarzadzajaca w Szwajcarii
  • Dokumentacja

Nasze wymagania

Zaznacz opcje, które charakteryzują Ciebie:

1. Rozmowa w języku niemieckim i/lub angielskim to dla mnie formalność i czysta przyjemność

2. Lubię ludzi – z wzajemnością.

3. Zmiany, nowe projekty dodają mi energii do działania.

4. Chcę pracować i się rozwijać.

5. Właśnie kończę studia / studiuję zaocznie i pragnę zdobyć doświadczenie w pracy z międzynarodowym klientem.

Jeśli twój wynik to 5/5, idealnie pasujesz do naszego Teamu!

To oferujemy

  • Umowę o pracę, na pełen etat;
  • Elastyczność w działaniu byś mógł uwolnić swoją kreatywność;
  • Zamiast „owocowych czwartków” czy karnetów – oferujemy dobre wynagrodzenie oraz system premiowy (w zależności od projektu);
  • Brak dress codu
  • Pokrywamy koszty szkolen oraz nauki dodatkowych jezykow
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym – większość pracy będziesz wykonywać zdalnie.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • brak dress code’u

GDSiT to przede wszystkim ludzie, którzy z pasją podchodzą do swoich zadań i z uśmiechem do klientów. A tak bardziej oficjalnie – jesteśmy szwajcarskim startupem, działającym na terenie Europy niemieckojęzycznej, wspierającym małe i średnie przedsiębiorstwa w zakresie e-commerce, e-market entry oraz customer experience. Więcej o nas przeczytasz na naszej stronie: gdsit.net, a o szczegolach porozmawiamy podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Aktualne oferty pracodawcy
TA/G/09/21

Asystent w dziale Customer Experience z językiem niemieckim, Pocieszka 3, Kielce