Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Customer Happiness Specialist

Kanaste

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie komfortowego i profesjonalnego kontaktu z Klientem za pośrednictwem telefonu, maila, Instagrama oraz Facebooka;

  • wsparcie w wyborze odpowiednich produktów z oferty Kanaste;

  • budowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy;

  • prowadzenie niezbędnych baz danych;

  • wsparcie w codziennych procesach działu,

  • dbanie o stały rozwój działu i szukanie nowych usprawnień.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta b2c (telefonicznej, mailowej)

  • wysoko rozwinięta empatia oraz chęć niesienia realnej pomocy innym;

  • elastyczności oraz otwartości na nowe wyzwania;

  • nastawienia na rozwój i naukę;

  • szczerości i pewności siebie;

  • wysoko rozwiniętych zdolności organizacyjnych;

  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację.

To oferujemy

  • pracę od zaraz

  • rozliczenie na podstawie Umowy o pracę/ B2B oraz premię opartą na wynikach;

  • wyjątkową kulturę organizacyjną bazującą na pozytywnych wartościach;

  • pracę w 100% zdalną (lub hybrydową, jeśli mieszkasz niedaleko Czechowic - Dziedzic);

  • samodzielność pracy, możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań na bazie delegacji odpowiedzialności;

  • aktywny udział w rozwoju marki, pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej w szybko rosnącej branży;

  • dostęp do najwyższej klasy treści i narzędzi rozwojowych, gdyż mocno wierzymy w rozwój osobisty, jako czynnik motywujący do pracy;

  • benefity pozapłacowe np. ubezpieczenie prywatne i grupowe.

O nas

Kanaste to szybko rosnąca marka branży wellness, która zrodziła się z idei: „Jak realnie pomóc ludziom w lepszym samopoczuciu?”. Odpowiedź brzmi: trzeba zacząć od znalezienia równowagi. Zainspirowani swoją własną drogą do lepszego życia postanowiliśmy stworzyć markę, która ma realnie pozytywny wpływ na odbiorców i pomaga im w transformacji codziennego samopoczucia. Dziś, po 2 latach obecności w branży, wraz z grupą wyjątkowych ludzi tworzymy produkty najlepsze w swojej klasie i jesteśmy wśród liderów na rynku olejków CBD. Na koniec 2019 roku Kanaste składało się z dwóch osób. Dziś jest nas 21 i szukamy kolejnych 10 wspaniałych osób. Tempo rozwoju jest dla nas bardzo ekscytujące, ale równie ważna jest dla nas dobra zabawa.

Wraz z szybkim rozwojem firmy, powiększa się także grono osób, na których samopoczucie możemy realnie wpłynąć!

Chcesz wznosić je na wyższy poziom z nami?

Szukamy gracza z pierwszej ligi. Zdajemy sobie sprawę, że to wieloznaczne pojęcie. Ale jeśli jesteś taką osobą, to o tym wiesz. Idealny kandydat jest osobą wysoce zmotywowaną, elastyczną, pozytywnie nastawioną i posiadającą doskonałe zdolności komunikacyjne. W Kanaste wierzymy, że podstawą sukcesu jest szczery feedback płynący we wszystkich kierunkach, dlatego liczymy że będziesz osobą otwartą, nie bojącą się przekazywać feedback zarówno swoim podwładnym jak i przełożonym oraz przyjmować go.