Oferta pracy

Customer Implementation Specialist

MetaPack Poland Sp. z o.o. O firmie

  • Kostrzyńska 4, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MetaPack Poland Sp. z o.o.

Kostrzyńska 4

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie wymagań klientów oraz ustalanie szczegółów współpracy i integracji między podmiotami eCommerce i operatorami kurierskimi,

  • współpraca z pozostałymi działami zaangażowanymi w proces dostarczania i utrzymania serwisów,

  • ułatwianie integracji naszych rozwiązań za pomocą API i/lub konfigurowanie importu danych za pomocą GUI,

  • nadzorowanie postępów wdrażanych zmian w systemach oraz reagowanie na potencjalne zagrożenia dla terminowych implementacji,

  • udzielanie wsparcia technicznego klientom, prowadzenie szkoleń, na końcowym etapie procesów nadzorowanie wdrożeń w siedzibach klientów,

  • prowadzenie dokumentacji zmian,

  • gromadzenie danych odnośnie wspieranych przez Metapack procesów na potrzeby stworzenia SLA.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientem biznesowym,

  • jako dodatkowy atut, co najmniej roczne doświadczenie w obszarze wdrożeń w branży IT,

  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim,

  • znajomość formatów JSON, XML,

  • doświadczenie w pracy z bazami danych,

  • znajomość narzędzi do komunikacji, np. JIRA lub o podobnym możliwościach,

  • doświadczenie w korzystaniu z narzędzi do testowania, m.in.: Postman, Soap UI,

  • umiejętność zarządzania sobą w czasie, samodzielnego ustalania priorytetów dla kilku prowadzonych jednocześnie projektów,

  • chęć zdobywania/rozwijania doświadczenia w dziedzinie konfiguracji serwisów działających nieprzerwanie na bazie produktu klasy Enterprise.

To oferujemy

  • profesjonalne wdrożenie, opiekę lidera i zespołu w pierwszych miesiącach pracy,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, darmowy dostęp do platform szkoleniowych online,

  • do 30 dni urlopu w roku (dodatkowe dni są przyznawane wraz ze stażem pracy w Metapack),

  • dodatkowy dzień urlopu na działalność dobroczynną, wolontariat,

  • dofinansowanie wpłat dokonywanych przez Ciebie na wybrane przez Ciebie cele charytatywne,

  • darmową, prywatną opiekę medyczną,

  • atrakcyjną ofertę ubezpieczenia na życie,

  • dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych – tym większe, im dłużej z nami jesteś,

  • darmowe kursy języków angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego,

  • komfortowe warunki pracy –pokoje relaksu, słodycze, świeże owoce, darmowe nielimitowane paliwo dla umysłu (kawa), imprezy integracyjne,

  • możliwość pracy w home-office z użyciem sprzętu udostępnionego przez Metapack,

  • lub w biurze przygotowanym zgodnie z wszystkimi wymogami bezpieczeństwa w czasie pandemii.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie z Liderem Twojego nowego zespołu

3

Spotkanie z Twoim nowym zespołem

Rozwijamy własną platformę łączącą liderów rynku eCommerce z dostawcami na całym świecie.

Stworzyliśmy produkt klasy Enterprise dbając o jakość i technologie, które pomagają nam wyznaczać standardy usług IT dla biznesu.

Przewiń do profilu firmy