Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Customer Journey Senior Specialist - Centrum Agile Digital Transformation

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2019-05-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref.: JW/CADT/WK/06/2019

    W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

    Forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo

    Twoje zadania:

    • Rozwój kanałów komunikacji z klientem i narzędzi dla Contact Center
    • Biznesowa koordynacja inicjatyw związanych z wdrożeniem czatbotów i voicebotów
    • Przygotowywanie wymagań biznesowych, uwzględniających potrzeby klienta (customer journey map, PACE)
    • Przygotowywanie rekomendacji, analiz, podsumowań, raportów, również w j. angielskim / prezentacje / analizy (Excel, Power Point)
    • Analiza konkurencji z obszaru self-service
    • Współpraca z jednostkami biznesowymi, dep. prawnym, ryzyka

    Poprzez:

    • Uczestnictwo w bieżącej realizacji zadań na potrzeby projektów i inicjatyw prowadzonych w Centrum Agile
    • Rozwijanie pomysłów nie tylko w teorii, ale i w praktyce. Praca w  squadach (poznanie metodologii agile w praktyce)
    • Uczestnictwo w burzach mózgów, warsztatach kreatywnych – pomysły, świeże spojrzenie

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe /ukończony licencjat/ - ekonomia/ finanse bankowość/ inne
    • Doświadczenie w przygotowywaniu wymagań biznesowych
    • Doświadczenie w prowadzeniu inicjatyw biznesowych
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie intermediate
    • Kreatywność, otwartość na zmiany i chęć podejmowania wyzwań
    • Doskonała organizacja pracy, samodzielność, zdolności interpersonalne
    • Umiejętność analizowania i syntezy informacji
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word i PPT)

    Mile widziane:

    • Innowacyjność i zdolność podważania status quo
    Oferujemy Ci:
    Stabilne warunki zatrudnieniaSzkolenia i programy rozwojoweDostęp do nowych technologiiPremię uzależnioną
    od wyników
    Prywatną opiekę medycznąPracowniczy program emerytalnyPakiet sportowyKafeteryjny system benefitów