Oferta pracy

Customer Journeys Specialist (B2B)

Europejski Fundusz LeasingowyO firmie

  • Legnicka 48 C-D, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Europejski Fundusz Leasingowy

Legnicka 48 C-D

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie wizji i customer journeys dla produktów finansowych

  • budowanie i uspójnianie customer journeys w różnych kanałach, na różnych urządzeniach

  • identyfikacja, ocena i modelowanie procesów biznesowych

  • identyfikowanie potrzeb klientów i podejmowanie działań w celu utrzymania pozytywnych doświadczeń, zarządzanie doświadczeniem klientów (customer experience)

  • pomoc dla UX/UI Designera, UX Researchera i innych osób w zespole w celu poprawy jakości doświadczeń klienta i dopasowania procesów do oczekiwań klientów

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie jako Customer Journeys Specialist

  • znajomość bieżących trendów na rynku (rynek finansowy/przedsiębiorcy SOHO)

  • doświadczenie w projektowaniu rozwiązań finansowych

  • wysoka kultury pracy i otwartość na komunikację w zespole

  • znajomość metodyki Agile

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na postawie umowy B2B

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym na terenie Business Garden

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników