Customer Logistics Support Executive

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Żwirki i Wigury 16

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie Zespołu Logistyki Klienta (Key Accounts) w procesie planowania, raportowania i analizy danych,

  • Współudział w procesie zarządzania sprzedażą promocyjną oraz wprowadzaniach nowych SKU od strony logistycznej,

  • Ścisła współpraca z Działami: Planowania Produkcji, Transportu, Magazynów, Jakości, Prognozowania Sprzedaży, Marketingu oraz Sprzedaży dla Polski,

  • Udział w projektach dot. komercjalizacji portfolio, optymalizujących i podnoszących efektywność operacji logistycznych w ramach Łańcucha Dostaw.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki ekonomiczne, logistyczne),

  • Bezproblemowe posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie (codzienna praca),

  • Zdolności analityczne, umiejętność szybkiego uczenia się pracy w systemach zintegrowanych (SAP ERP),

  • Biegła obsługa MS Office - Excel, Powerpoint,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • pikniki rodzinne

Jesteśmy rodziną liczącą ponad 28 tys. pracowników, z których każdy jest sekretnym składnikiem Coca-Cola HBC - jednego z największych producentów napojów na świecie. Nasza codzienna misja to dostarczanie ponad 600 milionom konsumentów wybranych marek, z gamy ponad 190 kultowych napojów, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy utalentowanym zespołem, który odnosi wybitne sukcesy codziennie ucząc się i zwyciężając w 28 krajach na 3 kontynentach, dzięki lokalnym zespołom, które silnie się wspierają.

Przewiń do profilu firmy