Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Customer Project Manager

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-01-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań

    Obowiązki:

    • Metodyczne prowadzenie projektów informatycznych zgodne z najlepszymi praktykami rynkowymi,
    • Cykliczne raportowanie postępu prac projektowych i sprawozdawczość,
    • Współpraca z podwykonawcami (uzgodnienia specyfikacji oraz budżetów, pilnowanie terminów, nadzór, weryfikacja zgodności ukończonego projektu z jego założeniami),
    • Dbanie o wysoką jakość dostarczanych projektów oraz o zgodność z pierwotnymi założeniami,
    • Proponowanie i wdrażanie usprawnień pracy w oparciu o analizę dotychczasowego procesu.

    Szukamy specjalistów, którzy:

    • Mają min. 4 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami – mile widziane IT,
    • Mają wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane Informatyka, zarządzanie ) i/lub udokumentowany rozwój (szkolenia, kursy),
    • Rozumieją potrzeby biznesowe klienta i jego potencjału na rynku,
    • Wykazują się elastycznością tak samo sprawnie jak skrupulatnością w trakcie tworzenia i realizacji ustaleń z klientem,
    • W swoim planowaniu działań potrafią przełożyć potrzeby i wymagania biznesowe na działania i możliwości zespołów technicznych,
    • Posługują się sprawnie językiem angielskim w mowie i piśmie – okazjonalni klienci z zagranicy,
    • Posiadają doświadczenie w planowaniu prac jednostek lub zespołu - umiejętność budżetowania ich będzie dodatkowym atutem,
    • Posiadają podstawową wiedzę techniczną z zakresu budowy systemów informatycznych,
    • Posiadają wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania ludźmi, motywowania i komunikacji oraz sprawnie zarządzają czasem własnym i zespołu,
    • Zainteresowanie branżą e-commerce będzie dodatkowym atutem,
    • Są zorientowani i zaangażowani w rozwój siebie i firmy,
    • Posiadają prawo jazdy kat. B.

     Zadania:

    • Kierowanie projektami informatycznymi dla branży e-commerce,
    • Definiowanie zakresu projektu we współpracy z Klientem,
    • Prowadzenie negocjacji handlowych,
    • Praca z zespołem projektowym, planowanie, koordynowanie i nadzorowanie zadań projektowych,
    • Współpraca z kierownikami poszczególnych departamentów w organizacji,
    • Zarządzanie zmianą i ryzykiem w projekcie,
    • Raportowanie postępów prac oraz zarządzanie dokumentacją projektową i handlową,
    • Prowadzenie projektów związanych z serwerami dla największych firm z branży e-commerce w Polsce (Centuria pracuje z markami takimi jak eobuwie.com.pl, castorama.pl, home&you),
    • Dbanie o dobre relacje i komunikację z Klientem,

    Oferujemy:

    • Możliwość pracy ze znanymi markami na rynku e -commerce, Centuria jest częścią grupy STRIX (zobacz naszych klientów: https://www.centuria.pl/,  https://www.strix.net/our-work/),
    • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w konferencjach,
    • Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon, internet mobilny),
    • Nasz program Kultura i Sport (bilety do kina i teatru, książki i gry dla pracowników, MultiSport),
    • Swobodną atmosferę opartą na zaufaniu,
    • Lanparty, wspólne posiłki i integracje,
    • Nieograniczony dostęp do kuchni, w której znajdziesz kawę z ekspresu, herbatę i w wybrane dni tygodnia świeże owoce,
    • Możliwość pracy zdalnej,
    • Widełki wynagrodzenia: B2B 6000 zł netto + VAT - 9000 zł netto + VAT.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Centuria Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Centuria Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 6 miesięcy.