Oferta pracy

Customer Quality Engineer (Automotive)

FaureciaO firmie

  • Wałbrzych, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.
Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!

Zakres obowiązków:

  • Rozpoznanie, identyfikacja, komunikowanie i okresowy przegląd wymagań specyficznych klienta
  • Koordynacja działań związanych z zebraniem danych niezbędnych do przedstawienia PPAP do klienta dla projektów po zmianach konstrukcyjnych i dla nowych uruchomień
  • Rozpatrywanie uwag i reklamacji od klientów
  • Niezwłoczne raportowanie danych od klienta dotyczących jakości dostarczonych wyrobów
  • Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych w następstwie otrzymania reklamacji od klienta
  • Monitorowanie trybu i czasu rozpatrywania reklamacji i reagowania na uwagi klienta
  • Współpraca z klientem w zakresie bieżącej produkcji
  • Współpraca z działem produkcji w zakresie ciągłego doskonalenia

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w obszarze jakości
  • Znajomość wymagań IATF 16949
  • Wysoka komunikatywność
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Dokładność, sumienność, terminowość
  • Znajomość standardów jakościowych dla przemysłu motoryzacyjnego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • systemy premiowe
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • opieka medyczna Luxmed
  • karta sportowa Multisport
  • stołówka pracownicza
  • ubezpieczenie grupowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)
  • świadczenia świąteczne
  • nagrody jubileuszowe
  • Home Office i elastyczne godziny pracy
  • inne benefity z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy