Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Customer Quality Senior Engineer

  • Września, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 03.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Inalfa Roof Systems Polska Sp. z o.o. jest jednym ze światowych liderów produkcji systemów dachowych do aut typu premium. Do naszej fabryki, zlokalizowanej na terenie Wrześni aktualnie poszukujemy:
    Miejsce pracy: Września
    Customer Quality Senior Engineer koordynuje prace podległego zespołu w celu zapewnienia jakości dostarczanych wyrobów do klienta oraz stworzenie jednego punktu kontaktu dla klienta w celu koordynowania spraw związanych z jakością.
    Customer Quality Senior Engineer raportuje bezpośrednio do Kierownika Jakości i wraz z podległymi pracownikami tworzy pion zapewnienia jakości do klienta. Do Customer Quality Senior Engineer raportują podlegli inżynierowie zapewnienia jakości oraz serwis inżynierowie.

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór i koordynowanie prac podległego zespołu,
    • Reprezentowanie firmy podczas kontaktów oraz wizyt klienta,
    • Wyznaczanie standardów jakości dla wyrobu końcowego,
    • Znajomość i przestrzeganie Specyficznych wymagań klienta,
    • Koordynowanie prac serwis inżynierów u klienta,
    • Zlecanie i koordynowanie prac firm zewnętrznych na terenie klienta,
    • Zapewnienie skutecznego procesu komunikacji i rozwiązywania problemów jakościowych zgłaszanych przez klienta,
    • Wspomaganie procesu rozwiązywania reklamacji pochodzących z rynku (klient ostateczny),
    • Nadzór nad rozwiązywaniem problemów z jakością wyrobu w firmie,
    • Nadzór nad procesem PPAPu do klienta,
    • Komunikacja zmian inżynieryjnych z klientem w zakresie zatwierdzeń jakościowych,
    • Monitorowanie procesu APQP w fazie wdrożeniowej wyrobu,
    • Raportowanie wyników oraz ustalonych KPI.

    Wymagania na stanowisku:

    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Powyżej 4 lat doświadczenia na podobnych stanowiskach w branży motoryzacyjnej,
    • Znajomość wymogów IATF,
    • Mile widziany certyfikat VDA 6.3, VDA 6.5,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum B1,
    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego .

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne środowisko pracy i możliwości rozwoju zawodowego (w tym szkolenia)
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Pakiet benefitów