Oferta pracy

Customer Sales Manager - Sprzedaż IoT

Orange PolskaO firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • bycie przewodnikiem w świecie nowoczesnych technologii – Internet Rzeczy

  • doradztwo w wyborze rozwiązań zwiększających efektywność organizacyjną i finansową Klientów

  • cross segmentowa współpraca z innymi obszarami: sprzedaż do klientów kluczowych i korporacyjnych

  • realizacja celów sprzedażowych i przychodowych

  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań produktowych we współpracy z zespołami wsparciowymi

  • współpraca z Partnerami i dostawcami sprzętu

  • monitoring ofert firm konkurencyjnych

Nasze wymagania

  • silną motywację do realizacji celów sprzedażowych

  • swobodnie poruszasz się w świecie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań

  • umiejętność budowania i utrzymywania bieżących i długofalowych relacji z Klientami B2B, Instytucjami Publicznymi i Partnerami Technologicznymi

  • minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży na rynku B2B (mile widziane doświadczenie w obsłudze i sprzedaży do segmentu instytucji publicznych)

  • chęć poszerzania wiedzy z zakresu usług i rozwiązań Grupy OPL oraz Partnerów Technologicznych

  • prawo jazdy kategorii B

  • znajomość jęz. angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • Pracę z najnowszą technologią

Orange Polska

Od lat znajdujemy się pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

W procesie rekrutacji do Orange wszyscy kandydaci mają równe szanse, niezależnie od płci, wieku, rasy, pochodzenia, wyznania, niepełnosprawności, orientacji seksualnej lub innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Przewiń do profilu firmy

Zespół

Sprzedaż rozwiązań IoT daje nowe możliwości rozwoju w gronie osób mocno zainteresowanych nowymi technologiami. Pracujemy wspólnie na nasz sukces, ucząc się, wspierając, dzieląc się wiedzą. Lubimy też wspólnie się bawić, rozmawiać i żartować.

Jeśli jesteś osobą otwartą, ciekawą świata, z dużą motywacją wewnętrzną, lubiącą się uczyć i rozwijać w nowych obszarach to świetnie do nas będziesz pasować :)

Rekruter: Dorota Ostrowska