Oferta pracy

Customer Sales Representative with German

SALES HRO firmie

8 5009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego klienta, innowacyjnej firmy która stworzyła aplikację szturmem podbijającą świat, szukamy osób na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie i budowanie długotrwałej relacji z klientem B2B
  • Prezentacja możliwości systemu online
  • Przygotowanie ofert oraz zawieranie umów z klientami
  • Wsparcie klienta przy wdrażaniu systemu
  • Współpraca z Opiekunami Klienta i działem Marketingu

Poszukiwane kompetencje:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B min rok
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1
  • Determinacja, otwartość, komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista i bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe oparte o umowę B2B : 8 500 - 9 000 + VAT
  • Atrakcyjny system prowizyjny: dodatkowe 4000 – 8 000 netto /mies
  • Bardzo luźną atmosferę w młodym zespole, piątkowy chill przy pizzy/piwie
  • Pracę nowoczesnym biurze w centrum Krakowa

Ogłoszenie archiwalne