Customer Satisfaction Specialist - Dietetyk - Specjalista ds. badań

  • Warszawa, mazowieckie
  • Humańska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • 2019-08-08
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2019-09-07)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Platforma Badań Genetycznych sp. z o.o.

    Zdrowegeny.pl to największa w Polsce, niezależna platforma internetowa, skupiającą ofertę badań największych i najlepszych laboratoriów w Polsce. Ułatwiamy dostęp klientom do wyspecjalizowanych i nowoczesnych rozwiązań diagnostycznych. Obsługujemy kilkanaście tysięcy pacjentów rocznie, w ramach sieci 500 punktów laboratoryjnych. Zdrowegeny.pl jest podmiotem leczniczym wykonującym działalność leczniczą, naszą misją jest popularyzowanie zdrowego stylu życia i diagnostyki medycznej. Większościowym udziałowcem spółki jest Diagnostyka sp. z o.o. – największa sieć laboratoryjna w Polsce.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • Kontakt z Pacjentem - konsultacje dietetyczne m. in. w zakresie diagnozowania nietolerancji pokarmowych i zaburzeń metabolicznych (konsultacje telefoniczne, informacja via. mail, czat Specjalisty)
    • Wsparcie klientów w realizacji badań diagnostycznych, w punktach pobrań w całej Polsce zamówionych poprzez serwis zdrowegeny.pl – obsługa infolinii dla Klientów poszukujących badania (pełna oferta laboratoryjna)

    Umiejętności, których oczekujemy:

    • Wiedza z zakresu dietetyki lub diagnostyki laboratoryjnej poparta doświadczeniem
    • Umiejętności komunikacyjne, lekkie pióro i kultura osobista
    • Samodzielne i kreatywne rozwiązywanie problemów
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Obsługa pakietu Microsoft Office

    Dlaczego warto z nami współpracować?

    • Jesteśmy nowoczesną i młodą firmą, będącą częścią Grupy Diagnostyka – największej sieci laboratoryjnej w Polsce
    • Przyjazne środowisko pracy promujące otwartość, inicjatywę i kreatywność
    • Stabilna praca na atrakcyjnych warunkach finansowych
    • Możliwość współpracy na część etatu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.