Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Customer Service Advisor with French Language

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 11.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Bydgoszcz
199776

Twoje zadania

  • Wsparcie klienta i pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT (pierwsza linia wsparcia).
  • Diagnozowanie zgłoszeń i ich rozwiązywanie
  • Koordynowanie przyjętych zgłoszeń (przekazywanie do kolejnych linii wsparcia oraz monitorowanie zgłoszeń użytkowników).
Informujemy, że praca świadczona jest w systemie zmianowym.
Biuro, w którym świadczone są usługi znajduje się w Bydgoszczy.

Caractéristiques du poste

  • Support client et assistance dans la solution des principaux incidents dans le cadre de l’IT (premier niveau du support),
  • Diagnostique et résolution des demandes,
  • Coordination des demandes reçues (transfert aux groupes de soutien et suivi de l’état des demandes).

Nous vous informons que le travail sera effectué en horaire rotatif.
Le service sera fourni dans les bureaux localisé à Bydgoszcz.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka francuskiego (min. B2),
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie atutem,
  • Podstawowa znajomość systemu Windows i pakietu MS Office,
  • Zainteresowanie zagadnieniami IT oraz chęci doszkalania się,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy.

Prérequis obligatoires:

  • connaissance de l'anglais ou de l'allemand serait un atout,
  • connaissance générale de système Windows et outils de MS Office,
  • intérêt pour les notions d'informatique et envie de formation supplémentaire,
  • sens du travail en équipes,
  • bonne organisation du travail.

Co oferujemy

Pracę zdalną
Dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie podróży

Prywatną opiekę medyczną i dentystyczną
System MyBenefit

Programy szkoleniowe i rozwojowe
Naukę języków obcych

Dodatek relokacyjny
Dofinansowanie do dojazdów do pracy

Bonus za polecenie pracownika
Międzynarodowe możliwości kariery

Informations supplémentaires:

  • travail à temps complet (contact de travail);
  • salaire attractif;
  • participation dans des projets intéressants;
  • contact avec les dernières technologies informatiques;
  • travail dans un environnement international;
  • les programmes de formation et de développement;
  • cours des langues étrangères;
  • accès illimité aux e-learnings;
  • les soins médicaux privés;
  • l’assurance-vie complémentaire;
  • subventions pour les déplacements;
  • système de MyBenefit (entre autre la carte multisport).

O nas

  • Lider w transformacji cyfrowej zatrudniający 100 000 pracowników w 72 krajach
  • Dostawca usług zarządzania infrastrukturą IT, integracji systemów
  • informatycznych, outsourcingu i doradztwa IT
  • Światowy Partner IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich
  • Czterokrotny laureat certyfikatu Great Place to Work
  • Blisko 5000 pracowników zatrudnionych w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu,
  • Krakowie, Toruniu, Gdańsku, Rzeszowie, Łodzi i Opolu

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się