Ta oferta pracy jest nieaktualna od 249 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Customer Service Agent

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goldman Recruitment
    Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

    Dla naszego klienta, globalnego lidera w branży produkcyjnej poszukujemy osoby zainteresowanej 3-miesięcznym kontraktem w dziale eksportu na stanowisku:

    Miejsce pracy: Łódź
    Wynagrodzenie: atrakcyjne
    Nr ref. 17957/1

    Opis stanowiska:

    • kontakt z zagranicznymi działami firmy i budowanie długotrwałych relacji z klientami biznesowymi,
    • tworzenie, modyfikacja i zarządzanie zamówieniami w SAP
    • weryfikacja dokumentów pod względem zgodności z zamówieniami i terminami dostaw,
    • ewidencja i przygotowanie dokumentacji celno-eksportowej,
    • kontakt z przewoźnikami i doradztwo w ustalaniu warunków dostaw,
    • przygotowywanie raportów na potrzeby menedżerów zespołu.

    Wymagania:

    • min. rok doświadczenia w obszarze obsługi klienta, logistyce i pokrewne,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2-C1),
    • wykształcenie min. średnie,
    • znajomość programu SAP będzie atutem,
    • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i dobra znajomość MS Excel,
    • duża motywacja do  pracy i ukierunkowanie na sukces,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Oferta obejmuje:

    • interesujące obowiązki i doświadczenie w dynamicznym, biznesowym środowisku,
    • dostęp do wiedzy z zakresy transportu, zamówień i kontaktu z zagranicznymi kontrahentami,
    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
    • umowę o pracę na okres 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia).

    Zainteresowane osoby prosimy o WYPEŁNIENIE NASZEGO FORMULARZA

    Accounting     Advisory      Audit     Controlling     Corporate Banking     Insurance     Financial Markets  Fund Accounting