Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Customer Service Agent with German

Ahead Professionals Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów w zakresie świadczonych usług poprzez telefon/chat,

  • Kontakt z konsumentami, odpowiadanie na ich zapytania,

  • Sporządzanie ofert taryfowych,

  • Przygotowywanie reklamacji,

  • Wspieranie w zakresie kart SIM,

  • Wprowadzanie zmian do systemu.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2,

  • Doświadczenie w obsłudze klienta - mile widziane,

  • Dobra organizacja własnej pracy,

  • Otwartość i doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Świetną atmosferę pracy z zachowaniem work-life-balance - 30 minutowa przerwa na lunch wliczona w czas pracy,

  • Wsparcie psychologiczne,

  • Dodatkowy dzień wolny przeznaczony dla celów wolontariatu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy jedną z wiodących agencji rekrutacyjnych w Polsce. Wywodzimy się z marki Job Impulse, obecnej na rynku od 2006 roku. Dzięki doświadczonej kadrze każdego dnia znajdujemy pracę specjalistom w kraju i zagranicą - rekrutujemy na stanowiska średniego i wyższego szczebla w obszarach Logistics, Supply Chain, Engineering, IT, Finance, Sales & Marketing. Twój sukces jest w naszych rękach!

Przewiń do profilu firmy