Ta oferta pracy jest nieaktualna od 635 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Customer Service Agent with German or French

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-01-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VISION WARSAW Sp. z o.o.

    Międzynarodowa firma specjalizująca się w wynajmie urządzonych apartamentów w najlepszych lokalizacjach dużych miast, ceniona za zaangażowanie w obsługę klienta i wyjątkowy styl.

    Biuro Vision Warsaw mieści się w centrum Warszawy.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta obcojęzycznego
    • Bieżące prace administracyjne związane z obsługą klienta i realizacją kontraktów
    • Prowadzenie korespondencji e-mailowej z klientem obcojęzycznym

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego oraz języka angielskiego (warunek konieczny)
    • Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów
    • Umiejętności organizacyjne
    • Status studenta
    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

    Oferujemy:

    • Profesjonalne szkolenie z obsługi systemu Navision oraz szkolenie produktowe
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Przyjazną, partnerską atmosferę pracy
    • Stały kontakt z językami obcymi
    • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (oczekujemy dostępności w godzinach popołudniowych: Od poniedziałku do piątku 18:00-22:00  i w sobotę 10:00-18:00 – grafik jest ustalany z drugą osobą w tej samej kombinacji językowej, w stosunku ok.50/50)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Vision Warsaw Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Vision Warsaw Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskie swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.