Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Customer Service Associate

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 14 godzin temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twoje zadania

  • Nadzorowanie portfela ~1,000 restauracji SMB i niektórych restauracji średniej wielkości, w celu zapewnienia najlepszej w branży obsługi klienta.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji, by rozwijać bazę klientów
  • Kontakt z klientami poprzez Zoom, wsparcie telefoniczne i mailowe
  • Udzielanie klientom wskazówek, w jaki sposób najefektywniej wykorzystać pakiet narzędzi i technologii w celu poprawy wyników biznesowych

Kim jesteś?

  • Energiczny przedsiębiorca: nie boisz się podejmować wyzwań, umiesz odpowiadać na zastrzeżenia klientów i doprowadzić do zamknięcia kontraktów w szybkim czasie
  • Leader: jesteś empatyczny, Twój sposób komunikacji jest przejrzysty, potrafisz pracować w zespole
  • Bystry uczeń: jesteś otwarty na zmiany, wdrażasz strategie, zawsze dążysz do poprawy

Twoje doświadczenie

  • 1 - 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą klienta
  • Znajomość języków: polski - język ojczysty lub biegłość bilingwalna, angielski - biegłość zawodowa, niemiecki - poziom komunikatywny

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem Adecco na 6-12 miesięcy, z możliwością przedłużenia umowy lub zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zespół z pasją
  • Przedsiębiorczość
  • Możliwości: Rozwijaj swoją karierę i zmieniaj rynek gastronomiczny
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne