Oferta pracy

Customer Service Leader

Master HRO firmie

  • Goleniów, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

MasterHR Sp. z o.o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa zawodowego nr rejestr. 16707.

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży e-commerce poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Customer Service LeaderNumer ref.: Łozienica

Zadania:

  • Wsparcie działu administracji klienta w obszarach operacji logistycznych i komercyjnych,
  • Zapewnienie realizacji założeń KPI, wynikających z ustaleń kontraktowych z klientem biznesowym,
  • Aktywny udział w projektach wdrożeniowych dla nowych klientów,
  • Optymalizacja procesów w dziale oraz z klientem zewnętrznym,
  • Dbanie o dobrą atmosferę i komunikację w zespole,
  • Rekrutowanie pracowników do zespołu oraz onboarding,
  • Motywowanie i rozwijanie podległego zespołu,
  • Wspieranie Managera Administracji Klienta w wybranych zadaniach.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy z klientem biznesowym,
  • Min. 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem specjalistów,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Wysoka kultura komunikacji nastawiona na ludzi,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Podejście coachingowe do podległych pracowników,
Mile widziane kompetencje:
  • Doświadczenie w branży logistycznej,
  • Proaktywne podejście w komunikacji i w działaniu,
  • Pozytywne nastawienie do ludzi, do zadań,
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem,
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • Stabilną, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w przyjaznym środowisku, nastawionym na rozwój pracowników,
  • Niezależność w realizacji zadań oraz realny wpływ na efekty swoich działań,
  • Dodatkowe benefity: opieka medyczna, codzienne dofinansowane posiłki, karta sportowa, spotkania integracyjne, ubezpieczenie na życie, karty podarunkowe na święta, świeże owoce)
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt za pomocą przycisku:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku  o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy