Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Customer Service Leader

Borgwarner Drivetrain Systems

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Providing high quality customer service through effective leading a team of customer service specialists

  • Building effective and solid relationships with customers

  • Motivating, coaching, inspiring, training and managing the customer service team

  • Sales forecasting, target setting and executing goals

  • Delivering results in line with key performance targets (Customer satisfaction, On-time delivery, Finished goods inventory levels etc.).

  • Close cooperation with other functions within company to ensure that customer requirements are met on time

  • Continuous improvement and lean focus on processes across the company

  • Preparing reports & statistics related to sales forecast and delivery performance

Nasze wymagania

  • High communication and collaboration skills

  • Interpersonal relationship skills that build strong customer relationships

  • Ability to motivate people and maintain a positive team morale

  • Effectiveness in resolving complex supply chain issues

  • Strong drive for results

  • Advanced English skills (B2)

  • Knowledge of Lean techniques

  • Ability to travel

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa