Oferta pracy

Customer Service Manager

EUROFINS POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Karoliny 4, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 19 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

EUROFINS POLSKA SP. Z O.O.

Karoliny 4

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie Działem Obsługi Klienta

  • Dbanie o najwyższą jakość customer service poprzez realizację potrzeb i oczekiwań klientów

  • Współpraca z Laboratoriami w Polsce oraz Laboratoriami Partnerskimi Eurofins w kwestiach: zakresu badań, terminowości i jakości otrzymywanych wyników

  • Utrzymanie kluczowych wskaźników biznesowych na poziomie zapeweniającym osiągnięcie celów rocznych

  • Codzienna współpraca z klientami - dbanie o wzajemne relacje

  • Standaryzacja procesu obsługi klienta

  • Rozwój kompetencji i motywacja podległego zespołu

  • Inicjowanie i koordynacja projektów usprawnieniowych w zarządzanym obszarze

  • Koordynowanie projektów wdrożeniowych z klientami

  • Czynny udział w procesach jakościowych wewnątrz firmy

  • Uczestniczenie w auditach wewnętrznych/zewnętrznych

  • Udział w procesach rekrutacyjnych do podległego zespołu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu działem obsługi klienta

  • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym

  • Analityczne podejście

  • Płynna znajomość języka angielskiego (B2/C1)

  • Zdolność rozwiązywania problemów oraz pracy pod presją czasu

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • Samodzielność w działaniu, inicjatywa i doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Udział w rozwoju dynamicznie rozwijającej się firmy

  • Duża niezależność w pracy

  • Otwarta komunikacja

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwości rozwoju

  • Dofinansowanie do karty multisport

  • Dodatkowa opieka medyczna

Eurofins Scientific to międzynarodowa firma, która oferuje wszechstronną gamę badań analitycznych klientom różnych sektorów. Grupa Eurofins jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska, produktów farmaceutycznych, kosmetyków oraz testów agrochemicznych (CRO) . Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach genomiki, farmakologii, medycyny sądowej, CDMO, zaawansowanych nauk o materiałach oraz badań klinicznych. Ponadto Eurofins silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej.

W 2020 r. Eurofins osiągneło przychód na poziomie 4,2 mld euro proforma, zatrudniając około 50 000 pracowników w 900 laboratoriach w 50 krajach.

Przewiń do profilu firmy