Oferta pracy

Customer Service Manager

CDM Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dynamicznie rozwijający się producent opakowań giętkich w związku z instalacją najnowocześniejszych linii produkcyjnych do druku flexo oraz opakowań typu doypack poszukuje osób na stanowisko:

Głównym celem stanowiska będzie:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za aktywne wsparcie procesów sprzedaży oraz stały kontakt z klientami. Zależy nam na budowaniu długofalowych relacji z Klientami oraz wspierania ich w zakresie kompleksowej obsługi zamówienia. Od Kandydatów oczekujemy wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, zaangażowania w realizację zadań, samodzielności i inicjatywy. Szukamy osób zorientowanych na Klienta, posiadających zdolność rozpoznawania jego potrzeb oraz zapewnienia wysokiej jakości obsługi.

Opis stanowiska:

  • ścisła współpraca z działem handlowym, przygotowywanie potwierdzeń zamówień, informowanie Klientów o terminach realizacji zleceń, przygotowywanie wstępnych maili oraz wycen, na podstawie informacji od działu technologicznego,
  • obsługa telefoniczna i mailowa Partnerów firmy na rynku B2B
  • wprowadzanie zamówień do systemu ERP
  • okresowe wizyty bezpośrednie u Klientów oraz ewentualne wyjazdy na terenie UE w celu obsługi targów branżowych

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i prowadzenie bezpośrednich rozmów z Klientami, również w języku technologicznym,
  • umiejętności planowania i analitycznego myślenia,
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • prawo jazdy kat. B, gotowość do sporadycznych wyjazdów do krajów UE w celu wizyt handlowych lub pomocy w obsłudze targów
  • mile widziane doświadczenie handlowe

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • możliwość rozwoju ścieżki zawodowej w nowoczesnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z premią od wyników
  • laptop, telefon
  • karta multisport

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy