Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Trodat Polska

Customer Service Manager

Trodat PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 07 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

  • CRM

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i rozwój zespołu działu obsługi klienta.

  • Zarządzanie zadaniami i procesami w dziale obsługi klienta.

  • Zapewnienie terminowej realizacji zamówień klientów.

  • Realizacja założonego planu sprzedaży.

  • Parametryzacja i optymalizacja zadań działu.

  • Inicjowanie i wdrażanie “dobrych praktyk” i procedur.

  • Bieżące raportowanie zgodnie ze standardami organizacji.

  • Aktualizacja i dbanie o jakość danych w bazach: CRM/SAP.

  • Współpraca z działem sprzedaży w celu realizacji planów sprzedażowych.

  • Współpraca i wsparcie operacyjne Sales Managera.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży stacjonarnej.

  • Znajomość programu SAP.

  • Umiejętność budowania relacji z klientem.

  • Ukierunkowanie na wdrażanie udoskonaleń w zakresie jakości i czasu obsługi klienta.

  • Umiejętność wdrażania profesjonalnych standardów komunikacji z klientami.

  • Doświadczenie w wykorzystywaniu nowoczesnych narzędzi kontaktu z klientem.

  • Znajomość narzędzi raportowania i prezentacji danych.

  • Umiejętność delegowania zadań i udzielania informacji zwrotnej pracownikom.

  • Kreatywność w realizacji zadań.

  • Postawa ukierunkowana na realizację planu sprzedaży i wykorzystywanie szans sprzedażowych.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat.

  • Uczestnictwo w programie adaptacyjno-wdrożeniowym.

  • Przyjazne środowisko pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego.

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie, będącej światowym liderem swojej branży.

  • Dużą samodzielność planowania i organizacji zadań.

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.

  • Dofinansowanie opieki medycznej.

  • Dofinansowanie karty MuliSport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie rekrutacyjne z Managerem Działu i HR

3

Zadanie praktyczne / test

4

Potwierdzenie warunków

Grupa Trodat Trotec jest liderem na międzynarodowym rynku artykułów stemplarskich oraz systemów laserowych do cięcia i grawerowania.

Grupa nieustannie się rozwija i zatrudnia już ponad 1500 pracowników w 40 filiach zlokalizowanych w różnych państwach świata. Siedziba główna Grupy Trodat Trotec mieści się w Wels, w Górnej Austrii.

W ramach Grupy, we wrześniu 2002 roku powstała polska spółka córka – Trodat Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, która w swej strukturze organizacyjnej skupia dwa zespoły – Trodat i Trotec.

O TRODAT

Produkty marki Trodat są innowacyjne i odpowiednie do każdego zastosowania. W celu zapewnienia klientom dostępu do szerokiej oferty artykułów stemplarskich, prowadzimy na polskim rynku dystrybucję tuszy biurowych oraz specjalistycznych marki Noris, a od 2003 roku również produktów piśmienniczych marki Uni Mitsubishi Pencil.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje