Oferta pracy

Customer Service Manager z jęz. francuskim

WyserO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Menedżer
Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.
Customer Service Manager z jęz. francuskimNumer ref.: 703

Obecnie dla jednego z naszych Klientow z sektora usługowego poszukujemy osoby do zarządzania działem obsługi Klientow francuskojęzycznych.

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie działem 5-6 osob realizujących usługi dla Klientow we Francji
  • Utrzymywanie kontaktu z francuskojęzycznymi Klientami i działem sprzedaży
  • Zarządzanie działaniami operacyjnymi zapewniającymi wykonanie usługi realizowanej dla Klienta
  • Kontrola kosztow realizowanej usługi
  • Bieżące monitorowania wykonania usługi dla Klienta
  • Wyznaczanie oraz monitorowanie stopnia realizacji celow ilościowych i jakościowych

Oczekiwania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z obsługą Klienta, sprzedażą, analizą danych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Biegła znajomość jęz. francuskiego - min. poziom C1
  • Nastawienie na cel
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość Ms Excel

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym środowisku z ciągłym kontaktem z jęz. francuskim
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitow: opieka medyczna, karta sportowa

#LI-AM2

Ogłoszenie archiwalne