Customer Service Representative - German Speaker

Goldman RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera w branży SSC poszukujemy kandydatów na stanowisko: Customer Service Representative with German.
Customer Service Representative - German SpeakerNumer ref.: 180821/6272

Opis stanowiska:

  • wsparcie Klienta biznesowego lub wewnętrznego w obszarze codziennych trudności związanych ze sprzętem oraz zamówieniami,
  • kontakt z innymi działami w celu zapewnienia jak najwyższej jakości wsparcia,
  • rejestrowanie zgłoszeń w systemie oraz współpraca przy doskonaleniu procesów,
  • proponowanie rozwiązań w oparciu o potrzeby Klienta,
  • koordynacja procesów oraz eskalowanie trudności do działów wsparcia IT.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego - C1,
  • dodatkowy europejski język obcy będzie dużym atutem,
  • dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne, proaktywna postawa i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • wcześniejsze doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą Klienta będzie dużym atutem.

Oferta obejmuje:

  • duże możliwości rozwoju zawodowego u jednego ze światowych liderów biznesu,
  • work-life balance - możliwość dopasowania godzin do własnych potrzeb,
  • pakiet benefitów oraz pakiet relokacyjny dla kandydatów z zagranicy,
  • nowoczesne środowisko pracy - możliwość pracy zdalnej,
  • dodatkowe bonusy językowe.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy