Customer Service Representative (Health & Medical Solutions)

Essity Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi zapytań ze strony Klientów (Apteki i Sklepy Medyczne);

  • Bieżące wsparcie, edukacja i obsługa przychodzących zapytań ze strony Klientów;

  • Zapewnianie należytego serwisu zgodnego z ustalonymi procedurami i obowiązującymi procesami;

  • Administracja dokumentacji Klientów;

  • Prowadzenie i aktualizowanie bazy klientów;

  • Współpraca z NFZ i przygotowywanie raportów refundacyjnych;

  • Współpraca z pozostałymi działami organizacji w celu realizacji planów i osiągania wyznaczonych celów.

Nasze wymagania

  • jesteś osobą pełną pasji i energii, silnie zaangażowaną w wykonywane zadania

  • lubisz pracować z cyframi

  • jesteś komunikatywny/a, ukierunkowany/a na Klienta

  • posiadasz doświadczenie w pracy biurowej i/lub obsłudze klienta

  • sprawnie posługujesz się narzędziami pakietu MS Office w szczególności Excel

  • masz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów niestacjonarnych

  • posługujesz się płynnie językiem polskim oraz językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (karta multisport, ubezpieczenie na życie)

  • Szkolenia podnoszące poziom kwalifikacji

Twoim zadaniem będzie profesjonalna obsługa Aptek i Sklepów Medycznych we wszystkich aspektach związanych z rozliczaniem refundacji.

Zapraszamy do aplikowania osoby, które: lubią kontakt z ludźmi, potrafią budować dobre relacje i przyjazną atmosferę, chcą być istotnym członkiem przyjaznego zespołu.

Together, we are improving lives, every day.

Working at Essity is not just a career; it is a chance to directly make the world a healthier, more hygienic and safer place. With impactful innovations coupled with sustainable solutions, we strive to reach more people every year with the necessary and essential solutions for well-being.

Przewiń do profilu firmy