Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Customer Service Representative

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 29.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trading Solutions dostarcza Klientom rozwiązań służących do skutecznego zarządzania biznesem. Firma świadczy najwyższej jakości usługi konsultingowe i outsourcingowe w obszarach wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem. Specjalizujemy się w rozwiązaniach wspierających procesy sprzedaży oraz promocji w takich branżach jak e-commerce, usługi finansowe oraz bankowość.

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    Twoim zadaniem będzie nadzorowanie poprawności funkcjonowania aplikacji biznesowych wymagających ciągłości operacyjnej oraz utrzymanie wysokich standardów obsługi klienta. Praca pozwoli Ci rozwinąć wiedzę na temat funkcjonowania nowoczesnych technologii informatycznych oraz ich wykorzystania w aplikacjach powiązanych z szeroko pojętym rynkiem finansowym (giełda, Forex, akcje, kryptowaluty).

    Wymagania:

    • absolwenci oraz studenci ostatniego roku
    • znajomość nowoczesnych instrumentów pochodnych
      (w szczególności futures, CFD) oraz doświadczenie zdobyte w instytucjach finansowych będą dodatkowym atutem
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
    • rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
    • terminowe wywiązywanie się z zadań i doskonała organizacja własnej pracy
    • gotowość do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku
    • mile widziana znajomość dodatkowych języków

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • płatny urlop niezależny od formy współpracy
    • dogodną lokalizację: biuro w centrum miasta
    • świetną atmosferę pracy
    • imprezy integracyjne
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania, podając w tytule nazwę stanowiska.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Trading Solutions Sp z o.o. z siedzibą w Łodzi."