Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Customer Service Representative (Technolog) ze znajomością j. niemieckiego

Quad/Graphics Europe Sp. z o.o.

  • Wyszków

    Wyszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizowanie i nadzór procesu produkcyjnego zamówień z rynku niemieckiego oraz budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami. Zakres odpowiedzialności obejmuje przyjęcie i rozpisanie zlecenia produkcyjnego na poszczególne etapy, kontrolę ich realizacji, kończąc na dystrybucji i wysyłce towaru do klienta.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego.

  • Dobra znajomość j. angielskiego.

  • Komunikatywność.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Dyspozycyjność.

  • Nastawienie na współpracę.

  • Doświadczenie w branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe w poligraficzne procesy produkcji.

  • Kontakty z klientem międzynarodowym.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Darmowy transport na trasie Warszawa-Wyszków-Warszawa

  • Możliwość skorzystania z karty medycznej i sportowej na preferencyjnych warunkach.

Quad Europe to jeden z największych i najnowocześniejszych dostawców usług marketingowych i poligraficznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu Quad, dostawcy kompleksowych usług marketingowych. Posiadamy biura i zakłady produkcyjne w kilku miastach w Polsce oraz biura sprzedaży znajdujące się w sześciu krajach w Europie (m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Szwecji). Będąc częścią dużej, światowej sieci, posiadając kompetencje w wielu zróżnicowanych dziedzinach marketingu: od planowania komunikacji, przez realizację projektów reklamowych, aż do produkcji poligraficznych i in-store, a także wyspecjalizowane zasoby na całym świecie, jesteśmy w stanie dostarczać kompleksowe usługi marketingowe, które pomagają klientom budować wielokanałową strategię komunikacji i osiągać zamierzone cele biznesowe.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.