Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Customer Service Representative

PAUL RICH sp. z o.o.O firmie

5 0007 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Piękna 49
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

PAUL RICH sp. z o.o.

Piękna 49

Warszawa

Jesteśmy firmą marketingową oferującą usługi e-commerce dla amerykańskiej marki Paul Rich, sprzedającą przez Internet zegarki na całym świecie, w szczególności w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej (www.paul-rich.com). Specjalizujemy się w sprzedaży na kanałach social media.

Opis stanowiska:

  • Obsługa czatu na stronie internetowej w języku angielskim
  • Obsługa czatu na firmowym profilu Facebook page w języku angielskim
  • Obsługa direct messages na Instagramie
  • Udzielanie klientom informacji w odpowiedzi na zapytania e-mailowe
  • Udzielanie klientom informacji w odpowiedzi na zapytania telefoniczne
  • Kompleksowa obsługa zamówień klientów (wyjaśnianie niejasności, edycja danych klientów w systemie, zmiana adresu wysyłki na życzenie klientów, kontrola zwrotów)
  • Monitorowanie wysyłki pod względem dostarczenia towaru
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy zaangażowanymi w proces obsługi klienta
  • Współpraca z centrum logistycznym w USA
  • Podejmowanie decyzji o zwrocie pieniędzy za transakcje, przyznania rabatu, ponownego wysłania przesyłki

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. C2
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klientów indywidualnych
  • Rozwinięte zdolności komunikacji interpersonalnej oraz pro klienckie nastawienie
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Wysoki poziom zaangażowania, proaktywna postawa i inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

  • Ciekawą i ambitną pracę w młodym zespole
  • Współpracę w oparciu o umowę o zlecenie/fakturę/prace - forma dowolna
  • Na czas pandemii darmowe dojazdy Uberem z i do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w sprzedaży internetowej na skale międzynarodową
  • Prestiżowe, spokojne i komfortowe biuro w centrum -  biurowiec the Nest

Ogłoszenie archiwalne