Oferta pracy

Customer Service Representative with French and Spanish

Spring Professional Poland

  • Poznań

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 6 lat temu
  • Specjalista

Dla naszego Klienta, w związku z dynamicznym rozwojem działu Customer Service, szukamy Kandydatów na stanowisko:

CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE WITH FRENCH AND SPANISH

Numer ref.: CSRFS/08/2016

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa Obsługa Klienta zgodnie z najwyższymi standardami firmy
  • Nadzór nad terminową realizacją zamówień
  • Współpraca z działem sprzedaży i wsparcie w zakresie procesu sprzedażowego
  • Realizacja procesu Order to Cash poprzez wprowadzanie zamówień do systemu SAP
  • Ciągłe doskonalenie procesu zgodnie z metodyką Lean

Wymagania:

  • Płynna znajomość języka francuskiego i hiszpańskiego
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Nastawienie na potrzeby klienta
  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
  • Chęć do pracy w zróżnicowanym kulturowo otoczeniu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Przyjazne, wielojęzyczne środowisko pracy
  • Atrakcyjny program szkoleń
  • Pakiet benefitów po okresie próbnym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z numerem referencyjnym w temacie wiadomości, na adres: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne