Customer Service Specialist (German Market)

HR WISE sp. z o. o. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy pracownika na stanowisko:
Customer Service Specialist
(German Market)

Obowiązki na stanowisku:

  • Codzienny kontakt z klientami
  • Wprowadzanie do systemu SAP nowych zamówień oraz kontrolowanie etapu ich realizacji
  • Obsługa i monitorowanie wykonania reklamacji
  • Współpraca z pozostałymi działami w celu udzielenia jakościowej informacji klientom
  • Monitorowanie płatności i stanu zapasów

Oczekujemy:

  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie minimum C1
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum B2
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w systemie SAP
  • Znajomości systemu Exel oraz Word
  • Wysoka orientacja na klienta
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

W zamian za profesjonalizm oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas określony 1 rok
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym stanowisku oraz rozwoju zawodowego
  • Premia urlopowa
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karta sportowa
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ wraz z dołączonymi poniższymi zgodami:

Oświadczam, iż zapoznałem się z RegulaminemPolityką prywatności Serwisu internetowego oraz akceptuję ich postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu wpisania ich do prowadzonej przez HR Wise Sp. z o.o. bazy danych Kandydatów na pracowników, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV i liście motywacyjnym na rzecz potencjalnych Pracodawców w celu przeprowadzenia rekrutacji z moim udziałem, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu przeprowadzenia innych rekrutacji z moim udziałem w przyszłości, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy