Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Customer Service Specialist

Krakow Direct

  • Tatarska 9
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Tatarska 9

Kraków

Krakow Direct to wiodąca firma na krakowskim rynku turystyki przyjazdowej. Rocznie obsługujemy ponad 250000 turystów odwiedzających Małopolskę. Istniejemy na rynku od 13 lat i cały czas zajmujemy czołowe miejsca na portalu TripAdvisor.co.uk. Dwa lata temu rozpoczęliśmy ekspansję naszych usług na całą Europę. Nasz zespół liczy około 50 zaangażowanych i chcących się rozwijać osób. Dołącz do ludzi, którzy zbudują potęgę polskiej firmy na europejskim rynku turystycznym.

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów zagranicznych planujących pobyt w Krakowie (telefon, mail, chat)
  • przygotowywanie ofert usług turystycznych
  • bieżące kontakty z klientem – telefoniczne i e-mail
  • obsługa wieloetapowego systemu rezerwacji (w tym wprowadzanie i weryfikacja zleceń w bazie danych)

Wymagania:

  • biegła, praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny, znajomość innych języków będzie atutem
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań (również tych obarczonych presją czasu)
  • znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power point)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę – w zależności od preferencji
  • wsparcie pozostałych członków zespołu – wielu z nich jest z nami niemal od początku naszej działalności
  • biuro w centrum Krakowa
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania i wyjazdy integracyjne – po pracy też lubimy pobyć razem

Ogłoszenie archiwalne