Oferta pracy

Customer Service Specialist

Boekestijn Transport Sp. z o. o. O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy firmą transportową o ugruntowanej pozycji na rynku od 1994 roku. Specjalizujemy się w transporcie towarów na terenie całej Europy. Naszą domeną jest transport między Holandią a krajami Europy Wschodniej i Zachodniej, przede wszystkim Francją, Anglią, Hiszpanią, Polską, Rosją oraz Węgrami. Nasz zespół to profesjonaliści, których charakteryzuje doświadczenie, wiedza, kompetencje i pasja! W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Sprawdzanie poprawności otrzymanych i wysyłanych dokumentów.
  • Bezpośredni kontakt z zagranicznymi klientami.
  • Monitorowanie przychodzących zapytań od klientów dotyczących dokumentów transportowych.
  • Przygotowywanie dziennych i tygodniowych raportów dla przełożonego.
  • Administrowanie i archiwizowanie dokumentów CMR.
  • Monitorowanie poleceń płatności i dążenie do minimalizowania liczby zaległych płatności.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Wiedza z zakresu administracji.
  • Dokładność, rzetelność.
  • Dobra znajomość obsługi komputera.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, rodzinnej firmie, zatrudniającej ponad 900 osób w całej Europie.
  • Work-life balance – po wyjściu z pracy telefon nie zadzwoni.
  • Opłacane przez firmę kursy językowe.
  • Dostęp do platformy MyBenefit.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Niepowtarzalną atmosferę i warunki pracy w młodym zespole.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku i żywy kontakt z językiem angielskim.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich dokumentów
aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy