Ta oferta pracy jest nieaktualna od 90 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Customer Service Specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    180002RL, Poland

    top

    Henkel Adhesive Technologies to światowy lider rynku klejów, uszczelniania i konserwacji podłoża, co jest ogromną zasługą ambitnego personelu. Na potrzeby klientów tworzymy unikalne technologie, które przenikają nasz codzienny świat. Sukces w tej branży opiera się na ciągłej innowacyjności i dążeniu do doskonałości. Praca w Henklu to nie tylko praca. To pasja. Czy chcesz dołączyć do naszego zespołu?

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Customer Service Specialist

    Lokalizacja: Warszawa

    Opis stanowiska

    • Pełna obsługa związana z realizacją zamówień wyznaczonych klientów
    • Praca w systemie SAP
    • Tworzenie, administracja oraz archiwizacja dokumentów handlowych
    • Współpraca z innymi działami firmy Henkel
    • Odpowiedzialność za pełną organizację dostawy, kontrola płatności
    • Udział w procesie reklamacyjnym

    Kogo szukamy

    • Motywacja do pracy w Dziale Obsługi Klienta
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Mile widziana znajomość systemu SAP (moduł OTC)
    • Komunikatywność, umiejętność współpracy
    • Odpowiedzialność, dokładność oraz chęć do nauki

    Co oferujemy

    • Praca w międzynarodowej firmie będącej liderem na światowym rynku specjalistycznej chemii dla przemysłu
    • Umowa o pracę oraz potrzebne narzędzia pracy
    • Praca w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole
    • Prywatna opieka medyczna Medicover oraz dofinansowanie karty Multisport
    • Atrakcyjny pakiet dodatkowych świadczeń
    Jeśli interesuje Cię któraś z ofert, aplikuj online. Podaj numer ID oferty i weź udział w rekrutacji w Henkel Polska.