Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Customer service specialist (with English)

CPL JobsO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Asystent

CPL Jobs

Poznań

Poznań

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

CUSTOMER SERVICE SPECIALIST WITH ENGLISHNumer ref.: ENG/POZ/CS/2021

Główne obowiązki:

- kontakt z klientem
- analizowanie i rozwiązywanie problemów
- udzielanie odpowiedzi na pytania klientów
- praca z dokumentacją
- wprowadzanie danych do bazy, weryfikowanie ich poprawności

- kontakt w j. obcym: angielskim (telefoniczny, mailowy)

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1
- doświadczenie w obszarze customer service
- mile widziana znajomość drugiego języka obcego: włoskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego i innych (min. B2/ C1)
- dobra znajomość pakietu Microsoft Office
- chęć do pracy w customer service
- dostępność do pracy zmianowej

Oferujemy:
- zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę
- możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i wykorzystywania języków obcych
- pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie, opieka medyczna
- atrakcyjny pakiet dodatkowych benefitów do wyboru
- liczne wydarzenia, imprezy integracyjne i wiele innych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne