Logo Pracuj.pl

Customer Service Specialist with English

CAPS SAO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy,
  • wprowadzanie i zarządzanie zamówieniami Klientów,
  • współpraca z innymi działami w firmie przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniego przepływu informacji,
  • budowanie pozytywnych relacji biznesowych z Klientami.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • kursy językowe,
  • spotkania integracyjne,
  • kartę Multisport,
  • prywatną opiekę medyczną
  • wsparcie inicjatyw sportowych.

W CAPS Group oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania wyposażenia i wykończenia powierzchni handlowych, usługowych oraz hotelowych na całym świecie.

Każdy z naszego międzynarodowego zespołu wnosi wyjątkowy zestaw unikalnych kompetencji, dzięki czemu tworzymy ekipę ludzi, którzy potrafią wyjść poza schematy, aby dostarczyć naszym klientom wyjątkowych, pozytywnych doświadczeń.

Jeśli Ty również wierzysz, że suma małych rzeczy tworzy wielkie zmiany, zapraszamy do naszego zespołu!

Customer Service Specialist with English, Poznań