Customer Service Specialist with French

  • Łódź, łódzkie
  • Doktora Seweryna Sterlinga 8A, 91-867 Łódź, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.08.2019
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 06.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tate & Lyle jest notowanym na giełdzie londyńskiej globalnym dostawca składników i rozwiązań dla branży żywności i napojów, jak również dla innych gałęzi przemysłu. Globalny zasięg firmy zapewnia ponad 30 zakładów produkcyjnych działających na całym świecie. Tate & Lyle jako ekspert przedstawia smaczne i zdrowe rozwiązania w produkcji dodatków do żywności dla swoich klientów. GSS czyli Global Shared Services  jako Centrum Usług Wspólnych powstało w 2011 roku jako efektywne i skuteczne wsparcie dla działań biznesowych Tate & Lyle poprzez globalne usługi finansowe związane z obsługa transakcji i procesów finansowych, a także poprzez usługi ISIT; Procurement; HR, a także prężnie działający Customer Service dla krajów europejskich.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista Działu Obsługi Klienta z językiem Francuskim  (Customer Service Specialist with French)
    do naszego Centrum Usług Wspólnych w Łodzi.

    Workplace: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • Kompleksowa obsługa klientów firmy,
    • Rejestracja zamówień w programie SAP,
    • Koordynacja zamówień pod kątem logistycznym,
    • Bieżący kontakt z klientami, prowadzenie korespondencji telefonicznej oraz mailowej,
    • Rejestracja reklamacji,
    • Współpraca z innymi działami firmy tj. z działem finansowym, działem planowania produkcji, działem logistycznym i działem jakości,
    • Dbałość o nieustanne zwiększanie satysfakcji klientów poprzez fachową pomoc,
    • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami.

    Wymagania:

    • Biegła znajomość języka angielskiego, francuskiego (warunek konieczny),
    • Wykształcenie wyższe (min. licencjat),
    • Dobra znajomość systemu SAP,
    • Mile widziana znajomość łańcucha dostaw,
    • Wysokie zdolności interpersonalne, ułatwiające nawiązywanie kontaktów i podtrzymywanie relacji z klientami,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

    Oferujemy:

    Prywatną opiekę medyczną
    System kafeteryjny: My Benefit
    Dofinansowanie do posiłków
    Bogaty pakiet szkoleń

    Kartę zniżkowa do restauracji
    Aktywności w różnych zespołach np. charytatywnym
    Dofinansowanie do języków
    Owocowe poniedziałki, środy i piątki

    Pyszną kawę
    Imprezy integracyjne
    Konsultacje z dietetykiem
    Opiekę trenera personalnego

    Na podstawie art. 7 ust. 1 w zw. z art. 4 pkt 11 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Sterlinga 8A, 91-425 Łódź, KRS 0000372369 moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym lub w innym dokumencie zawierającym moją ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi  na stanowisko zawarte w ogłoszeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi moich danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji.