Oferta pracy

Customer Service Specialist with French

CAPS SA

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy,

  • zarządzanie i prowadzenie projektów wyznaczonym Klientom,

  • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków realizacji zleceń z podwykonawcą i/lub klientem,

  • wprowadzanie i zarządzanie zamówieniami Klientów,

  • współpraca z podwykonawcami w celu realizacji przyjętych zleceń,

  • budowanie pozytywnych relacji biznesowych z Klientami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • wcześniejsze doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta,

  • znajomość języka angielskiego i języka francuskiego w stopniu bardzo dobrym,

  • umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja czasu pracy,

  • orientacja zarówno na klienta zewnętrznego, jak i wewnętrznego,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • znajomość SAP.

CAPS SA

W CAPS Group oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania wyposażenia i wykończenia powierzchni handlowych, usługowych oraz hotelowych na całym świecie.

Każdy z naszego międzynarodowego zespołu wnosi wyjątkowy zestaw unikalnych kompetencji, dzięki czemu tworzymy ekipę ludzi, którzy potrafią wyjść poza schematy, aby dostarczyć naszym klientom wyjątkowych, pozytywnych doświadczeń.

Jeśli Ty również wierzysz, że suma małych rzeczy tworzy wielkie zmiany, zapraszamy do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy