Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Customer Service Specialist With French

366 Concept s.c.O firmie

366 Concept s.c.

Wilcza 71/4

Warszawa

Jesteśmy polską firmą zajmującą się designem. Od siedmiu lat przywracamy do życia ikony polskiego modernizmu, takie jak znamienity fotel 366 projektu Józefa Chierowskiego, czy słynny fotel Fox. Pracujemy w klimatycznym biurze w Centrum Warszawy zachowując dobre zwyczaje sanitarne. Wszelkie nasze działania napędza chęć do bycia autentycznym: wyszukujemy zapomniane projekty i produkujemy je w Polsce z zachowaniem praw do projektów, jesteśmy zaangażowani w ekologię i sadzenie lasów.

Zapewnisz przyjazną i wysokiej jakości obsługę naszym klientom z Polski i zagranicy. Będziesz aktywnie używać trzech języków każdego dnia w pracy. Zajmiesz się także nadzorem nad dokumentami i wystawianiem faktur. Poszukujemy osoby znającej języki angielski, francuski i polski na stanowisko Customer Service Specialist. Posiadającej doświadczenie w kontaktach z klientami B2B i B2C oraz umiejętność pracy nad wieloma zadaniami na raz.

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi międzynarodowych i krajowych Klientów;
  • realizowanie ścieżki komunikacji z Klientami i dbanie o prawidłowy kontakt z Klientem (od przyjęcia zamówienia do jego wysyłki wraz z follow upem w celu pozyskiwania opinii Klientów);
  • obsługa i nadzór nad obiegiem dokumentów (wystawianie oraz rozliczanie faktur – również dla Kontrahentów zagranicznych, kontrola dokumentów magazynowych);
  • inne zadania w zakresie wsparcia sprzedaży w zależności od rozwoju stanowiska.

TWÓJ PROFIL:

  • znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • umiejętność koordynowania bardzo wielu zadań równocześnie;
  • doświadczenie w relacjach z klientami B2B oraz B2C;
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i duża samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów w zmiennych warunkach.

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę na umowę z możliwościami szybkiego rozwoju;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, benefity;
  • praca w dynamicznym zespole;
  • przyjazne miejsce pracy w centrum Warszawy;
  • bieżący kontakt z Klientami międzynarodowymi.

Aplikuj na stanowisko Opiekun Biura wysyłając swoje CV oraz informacje dlaczego chcesz z nami pracować klikając w przycisk Aplikowania.

Zgłoszenia przyjmujemy do 28 lutego 2021 roku.

Administratorem jest 366 Concept Agata Górka Maciej Cypryk s.c ul Wilcza 71/4. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dostarczonych w dokumentach dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U 2016 r., poz. 922 z późn. zm.)”

Ogłoszenie archiwalne