Oferta pracy

Customer Service Specialist with German and English

Manpower CoREO firmie

  • Sosnowiec, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Customer Service Specialist with German and EnglishNumer ref.: CSS/036/ABO

Zadania:

  • Kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientami biznesowymi, w języku niemieckim i angielskim
  • Kompleksowa realizacja zamówień od przydzielonych klientów
  • Współpraca z innymi działami firmy: sprzedaży, logistyki, produkcji, etc.
  • Wprowadzanie danych do systemów ERP

  • Komunikujesz się w języku niemieckim na poziomie zaawansowanym (B2/C1)
  • Znasz język angielski (B1/B2)
  • Świetnie zarządzasz czasem i zadaniami
  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta - będzie to dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę od pon. do pt. w biurowych godzinach (elastycznie 8:00 - 17:30)
  • Stabilną formę zatrudnienia (umowa o pracę na pełny etat, zawieraną bezpośrednio z pracodawcą)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę z nowoczesnymi systemami, w lokalnym niewielkim zespole
  • Pracę z systemem SAP
  • Dodatki w postaci: wczasów pod gruszą, paczki dla dzieci, rabaty na kartę sportową, karty na wydatki kulturalno-sportowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy