Oferta pracy

Customer Service Specialist with German

Goldman RecruitmentO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego Klienta, lidera w obszarze usług transportowych, poszukujemy kandydatów ze znajomością języka niemieckiego do działu obsługi klienta biznesowego.
Customer Service Specialist with GermanNumer ref.: 191164/6447

Opis stanowiska:

  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientem niemieckojęzycznym,
  • praca z systemem CRM: rejestracja zgłoszeń, aktualizowanie danych,
  • tłumaczenie dokumentacji,
  • bieżąca współpraca z partnerami biznesowymi.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego,
  • bardzo dobra obsługa komputera oraz Internetu,
  • dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • zdolności analityczne oraz orientacja na detale,
  • dyspozycyjność oraz elastyczność.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • jasną ścieżkę kariery w oparciu o plany rozwojowe dostosowane do każdego stanowiska,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy (certyfikat Great Place To Work),
  • budżet na szkolenia podnoszące kwalifikacje do dowolnego wykorzystania przez pracownika,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów takich jak karta lunchowa, Multisport, opieka medtyczna w Medicover.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy