Oferta pracy

Customer Service Specialist with German (new SSC)

SALES HR

7 000 brutto / mies.
  • Katowice, śląskie

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna
 Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja otwierająca swoje centrum obsługi klienta

 Zakres obowiązków:

  • Obsługa zapytań klientów za pośrednictwem telefonu, poczty e-mail, czatu internetowego i mediów społecznościowych
  • Zapewnienie klientom wsparcia handlowego
  • Przeprowadzanie kontroli konta klienta na dedykowanej platformie

Poszukiwane kompetencje:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1) oraz angielskiego (B2+/C1)
  • Minimum pół roku doświadczenia w zakresie obsługi klienta / helpdesku
  • Komunikatywność, motywacja, pro-klienckie doświadczenie
  • Umiejętność logicznego myślenia

Oferujemy:

  • Wynagrodzenia podstawowe : 7 000 PLN brutto w oparciu o umowę o pracę
  • Na czas pandemii - praca zdalna, potem hybrydowo w biurze w Krakowie
  • Pakiet benefitów : multisport, ubezpieczenie
  • Możliwość rozwoju
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne