Oferta pracy

Customer Service Specialist with German or French

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Customer Service Specialist with German or FrenchNumer ref.: CSP/KAT/MAS

Obowiązki:

  • obsługa rozmów oraz wiadomości przychodzących,
  • przyjmowanie informacji o pojawiających się problemach lub usterkach zgodnie z przyjętymi zasadami,
  • przetwarzanie i przekazywanie danych do odpowiednich zespołów,
  • praca przy projektach związanych z obsługą mapy internetowej.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka francuskiego/ niemieckiego/ czeskiego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1,
  • umiejętność analizy danych,
  • swobodne korzystanie z różnych źródeł internetowych,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
  • doświadczenie w pracy w środowisku korporacyjnym będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w globalnej organizacji rozwijającej usługi dla światowego lidera w dziedzinie technologii,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość wyboru systemu pracy – praca zmianowa 24/7 lub praca w godzinach biurowych 9.00-17.00,
  • możliwość rozwoju,
  • atrakcyjne szkolenia,
  • jasną ścieżkę kariery,
  • system kafeteryjny,
  • prywatną opiekę medyczną.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne