Customer service Specialist with German / Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

CPL Jobs .O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji, szukamy osób zarówno z doświadczeniem, jak i takich, które dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę kariery.

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z biznesowym klientem niemieckojęzycznym
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie
  • Analiza danych i przygotowywanie raportów
  • Wsparcie i współpraca z innymi działami firmy
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min.B2) oraz niemieckiego (min B2/C1)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego/biznesowego lub księgowości

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i dalszego rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników

Cpl is a global provider of innovative recruitment solutions and an expert in talent acquisition and development. We help the greatest talents to develop their careers and enable leading companies on the Polish and European market to find the best professionals. Thanks to the international network of offices, we offer our candidates access to work on projects around the world. We recruit in a wide range of industries and functions: Information Technology, Shared Service/Business Process Outsourcing, Engineering & Logistics, Sales & Marketing, Corporate finance.

Work The Future!

Aktualne oferty pracodawcy
JO-2204-490736

Customer service Specialist with German / Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim, Wrocław