Customer Service Specialist with Italian

eSky.pl S.A.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 18 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń przychodzących dotyczących podróży - bilety lotnicze, rezerwacje hoteli, ubezpieczenia turystyczne, wynajem samochodów na rynku włoskim,

  • Przeprowadzanie klientów przez każdy etap planowania podróży,

  • Udzielanie klientom porad z zakresu turystyki.

Nasze wymagania

  • Biegłe posługiwanie się językiem włoskim w mowie i piśmie,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych,

  • Nastawienie na klienta.

Mile widziane

  • Znajomość rynku turystycznego oparta na pasji i doświadczeniu w podróżowaniu.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z atrakcyjnym systemem premiowym,

  • Stabilne godziny pracy: pon-pt 9-17,

  • Swobodną, startupową atmosferę (płaska struktura),

  • Możliwości rozwoju (udział w szkoleniach, rekrutacjach wewnętrznych),

  • Świetne środowisko pracy,

Tak się u nas pracuje