Logo Pracuj.pl

Customer Service Specialist with Italian

eSky.pl S.A.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń przychodzących dotyczących podróży - bilety lotnicze, rezerwacje hoteli, ubezpieczenia turystyczne, wynajem samochodów na rynku włoskim,
  • Przeprowadzanie klientów przez każdy etap planowania podróży,
  • Udzielanie klientom porad z zakresu turystyki.

Nasze wymagania

  • Biegłe posługiwanie się językiem włoskim w mowie i piśmie,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych,
  • Nastawienie na klienta.

Mile widziane

  • Znajomość rynku turystycznego oparta na pasji i doświadczeniu w podróżowaniu.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z atrakcyjnym systemem premiowym,
  • Stabilne godziny pracy: pon-pt 9-17,
  • Swobodną, startupową atmosferę (płaska struktura),
  • Możliwości rozwoju (udział w szkoleniach, rekrutacjach wewnętrznych),
  • Świetne środowisko pracy,

Customer Service Specialist with Italian, śląskie