Oferta pracy

Customer Service Specialist with Portuguese

CAPS SA

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy,

  • wprowadzanie i zarządzanie zamówieniami Klientów,

  • współpraca z innymi działami w firmie przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniego przepływu informacji,

  • współpraca z podwykonawcami w celu realizacji przyjętych zleceń,

  • budowanie pozytywnych relacji biznesowych z Klientami.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego i języka portugalskiego w stopniu bardzo dobrym,

  • znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • bardzo dobra znajomość MS Office.

Mile widziane

  • wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • możliwość wykorzystania znajomości języków obcych w codziennej pracy,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • pracę w systemie hybrydowym lub zdalnie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

CAPS SA

W CAPS Group oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania wyposażenia i wykończenia powierzchni handlowych, usługowych oraz hotelowych na całym świecie.

Każdy z naszego międzynarodowego zespołu wnosi wyjątkowy zestaw unikalnych kompetencji, dzięki czemu tworzymy ekipę ludzi, którzy potrafią wyjść poza schematy, aby dostarczyć naszym klientom wyjątkowych, pozytywnych doświadczeń.

Jeśli Ty również wierzysz, że suma małych rzeczy tworzy wielkie zmiany, zapraszamy do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy