Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Customer Service Specialist with Spanish

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tate & Lyle jest notowanym na giełdzie londyńskiej globalnym dostawca składników i rozwiązań dla branży żywności i napojów, jak również dla innych gałęzi przemysłu. Globalny zasięg firmy zapewnia ponad 30 zakładów produkcyjnych działających na całym świecie. Tate & Lyle jako ekspert przedstawia smaczne i zdrowe rozwiązania w produkcji dodatków do żywności dla swoich klientów. GSS czyli Global Shared Services  jako Centrum Usług Wspólnych powstało w 2011 roku jako efektywne i skuteczne wsparcie dla działań biznesowych Tate & Lyle poprzez globalne usługi finansowe związane z obsługa transakcji i procesów finansowych, a także poprzez usługi ISIT; Procurement; HR, a także prężnie działający Customer Service dla krajów europejskich.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista Działu Obsługi Klienta z językiem hiszpańskim (Customer Service Specialist with Spanish) do naszego Centrum Usług Wspólnych w Łodzi.

    Workplace: Łódź

    Nasz Zespół

    Dział Obsługi Klienta zajmuje się zarządzaniem zamówieniami klientow.

    Zakres obowiązków:

    • Kompleksowa obsługa klientów firmy
    • Rejestracja zamówień w programie SAP
    • Koordynacja zamówień pod kątem logistycznym
    • Bieżący kontakt z klientami, prowadzenie korespondencji telefonicznej oraz mailowej
    • Rejestracja reklamacji
    • Współpraca z innymi działami firmy tj. z działem finansowym, działem planowania produkcji, działem logistycznym i działem jakości
    • Dbałość o nieustanne zwiększanie satysfakcji klientów poprzez fachową pomoc
    • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami

    Wymagania do kandydatów:

    • Biegła znajomość języka angielskiego, hiszpańskiego i polskiego (warunek konieczny)
    • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)
    • Dobra znajomość systemu SAP
    • Mile widziana znajomość łańcucha dostaw
    • Wysokie zdolności interpersonalne, ułatwiające nawiązywanie kontaktów i podtrzymywanie relacji z klientami
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

    Oferujemy:

    Prywatną opiekę medyczną
    Dofinansowanie do posiłków
    Opiekę trenera personalnego
    Imprezy integracyjne

    Bogaty pakiet szkoleń
    Dofinansowanie do języków
    Owocowe poniedziałki, środy i piątki
    Pyszną kawę

    Aktywności w różnych zespołach np. charytatywnym
    Kartę MyBenefit

    JOIN US, AND DISCOVER A WORLD OF OPPORTUNITY
    Please include the following statement in your application: "I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process in accordance with the Personal Data Protection Act dated 29.08.1997 (uniform text: Journal of Laws of the Republic of Poland 2002 No 101, item 926 with further amendments)"